Пам'ять людини здатна вмістити в себе весь інтернет

Пам'ять людини здатна вмістити в себе весь інтернет

975
Ukrinform
Американські вчені в ході дослідження прийшли до висновку, що наша пам'ять може вміщати в 10 разів більше інформації, ніж вважалося раніше. Виявляється, людський мозок може зберігати петабайт інформації - це майже весь Інтернет.

Про це пише Naked Science.

Для перевірки цієї теорії вчері створили 3D-реконструкцію тканини гіпокампу, ділянки мозку щурів, який відповідає за зберігання короткочасної пам'яті (як оперативна пам'ять комп'ютера). У результаті з'ясувалося, що синапси - місця контакту між двома нейронами - були продубльовані в 10% випадків.

Щоб виміряти відмінності між дублікатами синапсів, вчені реконструювали форми, обсяги і площу поверхні тканини мозку щурів на наномолекулярному рівні з використанням сучасних обчислювальних алгоритмів.

«Ми були вражені, виявивши, що різниця в розмірах пар синапсів дуже мала і становить у середньому близько 8%», - сказав учений Том Бартол.

Розрахунки дослідників також показали, що синапси можуть змінюватися в розмірі кожні 2 або 20 хвилин відповідно до нейронної передачі. Вчені вважають, що це відкриття може допомогти в проектуванні ультраточних енергоефективних комп'ютерів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-