#ВолюСущенку - Останні новини

18 січня 2019

Пелосі скасувала візит делегації в Афганістан, бо її розсекретив Трамп

Спікер Палати представників США, конгресвумен-демократ Ненсі Пелосі, була змушена скасувати засекречений візит парламентської делегації до Афганістану через те, що президент Дональд Трамп розповів про нього привселюдно в відкритому листі.

Сущенко надіслав із колонії нові малюнки

Родина незаконно засудженого в РФ українського журналіста Романа Сущенка отримала нові його малюнки з колонії у Кіровській області, на яких зображено Києво-Печерську лавру, квіти; ще два малюнки адресовані його сину.

17 січня 2019

16 січня 2019

11 січня 2019

10 січня 2019

09 січня 2019

29 грудня 2018

Посол в Австрії закликає звільнити Сущенка

Посол України в Австрії Олександр Щерба вважає інформацію про жахливе ставлення російських тюремників із журналістом Укрінформу Романом Сущенком садистським привітанням українцям з Новим роком.

28 грудня 2018

Фейгін: Отримання дозволу на відвідування Сущенка - важливий прецедент

Громадський захисник незаконно засудженого в Росії журналіста Укрінформу Романа Сущенко Марк Фейгін заявив про важливість прецеденту – отримання ним від керівництва ІЧ-11 офіційного підтвердження, що він може відвідувати свого підзахисного в колонії.

27 грудня 2018

Фейгін отримав офіційне підтвердження, що може відвідувати Сущенка

Громадський захисник незаконно засудженого в Росії журналіста Укрінформу Романа Сущенка Марк Фейгін отримав офіційне підтвердження від керівництва ВК-11, що може відвідувати в колонії свого підзахисного.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-