Порошенко зустрівся з Сущенком і привітав його із звільненням

Порошенко зустрівся з Сущенком і привітав його із звільненням

Фото
Укрінформ
П'ятий президент України Петро Порошенко зустрівся із звільненим з російської в'язниці власним кореспондентом Укрінформу Романом Сущенком і привітав його з поверненням на Батьківщину.

Про свої враження від зустрічі політик написав у Facebook.

"Велика честь для мене і особлива радість потиснути руку Роману Сущенку і нарешті привітати його вдома", - зазначив Порошенко.

Петро Порошенко зустрівся з Романом Сущенко / Фото: facebook.com/petroporoshenko

Він додав, що добре пам‘ятає листи Романа, які отримував, коли той перебував у кремлівських застінках.

"Вони надихали мене не припиняти боротьбу, а Роман і його дружина Анжела стали прикладом справжньої мужності, яку вони продемонстрували всьому світу. Неймовірно щасливий сьогодні подякувати за те, що у їх серцях завжди була Україна", - відзначив п'ятий президент.

Порошенко акцентував, що новини про звільнення українців з російських тюрем та їх повернення додому багато українців сприйняли як власну перемогу, бо життя і здоров‘я наших патріотів для нас завжди на першому місці. "На відміну від Росії, де невідомо куди зникають ті, кого привезли з України", - акцентував політик.

Читайте також: Сущенко сьогодні дасть в Укрінформі першу після звільнення пресконференцію

Насамкінець він висловив упевненість, що прийде час, і усі, хто зараз лишається заручниками Кремля, повернуться додому і почують омріяне: «Вітаємо на рідній землі!».

Фото: Петро Порошенко,  Facebook.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-