Роман Сущенко намалював у

Роман Сущенко намалював у "Лефортово" Андріївський узвіз

Фото
Укрінформ
Незаконно заарештований у Москві кореспондент Укрінформу Роман Сущенко надіслав новий малюнок із СІЗО "Лефортово" - зимовий пейзаж Андріївського узвозу.

Про це Укрінформу повідомила його дочка Юлія Сущенко.

"Після початку попередніх слухань в суді цензори СІЗО почали пропускати більше листів батька, і зараз до нас поступово надходять ті, які затримували протягом року. Ось отримала ще один лист сьогодні. Батько намалював зимовий пейзаж нашого Андріївського узвозу", - розповіла вона.

Як написав Сущенко на зворотньому боці малюнка, це копія роботи українського художника Сергія Брандта.

Малюнок власкора Укрінформу виконаний на папері формату А4 за допомогою кулькової ручки, олівця, соку буряка, лушпиння цибулі та чаю.

Читайте також: Сущенко у Лефортово намалював чаєм та лушпинням "Пекло Пекельне"

"У листі батько написав, що відкрив для себе ще один природній барвник - сік вареного буряка. Тому на малюнку можна побачити новий відтінок", - сказала Юлія.

За її словами, Сущенко також надіслав малюнки таких міст, як Нью-Йорк, Чикаго, Лісабон, Венеція, а також другу частину замальовки української річки Рось, однак поки що родина їх не отримала.

Загалом від власкора Укрінформу надійшло вже дев'ять малюнків. До цього він зобразив весняний пейзаж, вид на французькі міста Париж та Сен-Мало, маяк Ар-Мен у Бретані, швейцарське місто Женеву та італійські Перуджу і Парму, а також пейзаж української місцевості - річки Рось.

Як відомо, власного кореспондента Укрінформу у Франції Романа Сущенка, порушуючи міжнародні правила, затримали 30 вересня 2016 року в Москві, куди він прибув з приватною поїздкою.

7 жовтня йому висунули звинувачення у "шпигунстві". У ФСБ Росії заявили, що Сущенко є співробітником Головного управління розвідки Міноборони України. В ГУР Міноборони це спростували.

Мосміськсуд продовжив арешт Сущенка до 16 вересня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-