В Укрінформі до дня народження Сущенка відкрилася виставка його фоторобіт

В Укрінформі до дня народження Сущенка відкрилася виставка його фоторобіт

Фото
Укрінформ
Сьогодні 8 лютого, до Дня народження власного кореспондента Укрінформу Романа Сущенка, в Укрінформі відкрилася фотовиставка його робіт та картин.

До виставки ввійшли 20 фоторобіт та фото картин, створених власкором Укрінформу, якого нині незаконно утримують в Лєфортово.

Фотороботи об’єднані за тематикою. Здебільшого це пейзажі: «Париж – місто вогнів», «Мости Парижа», «Весна в Парижі», «Дюна Піла», «Прованські дворики», а також фото з подій: «Зустрічі в «Нормандському форматі», «Тропічний карнавал у Парижі», «У повітрі», «Акції в Парижі».

Побачити фотороботи та картини можуть всі охочі, - експозицію виставлено у вікнах офісу Укрінформу в Києві, за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 8/16.

Як відомо, власного кореспондента Укрінформу у Франції Романа Сущенка, порушуючи міжнародні правила, затримали 30 вересня 2016 року в Москві, куди він прибув з приватною поїздкою.

7 жовтня йому було висунуто обвинувачення в "шпигунстві". У ФСБ Росії заявили, що Сущенко є співробітником Головного управління розвідки Міноборони України. У ГУР МОУ спростували цю заяву, у тому числі офіційно, заявивши, що вона не відповідає дійсності.

Лефортовський районний суд продовжив Сущенку термін перебування під вартою до 30 квітня. Міністерство закордонних справ України висловило рішучий протест у зв'язку з цим рішенням.

Роман Сущенко працює в Українському національному інформаційному агентстві "Укрінформ" з 2002 року, а власним кореспондентом у Франції - з 2010 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-