Фейгін розповів, чому арешт Сущенку продовжили саме на два місяці

Фейгін розповів, чому арешт Сущенку продовжили саме на два місяці

Укрінформ
Адвокат неправомірно затриманого в Москві журналіста Укрінформу Романа Сущенка Марк Фейгін пояснив, що арешт Сущенку продовжили на два місяці, щоб уникнути можливої плутанини з підрахунком днів.

Про це він розповів кореспондентові Укрінформу.

"Виникало питання, чому Роману Сущенку продовжили арешт до 30 січня, тобто на два місяці, а не на три, як могли б. Я поясню. Це через побоювання, що в російському суді все переплутають. Якби продовжили на три місяці, то потрібно було б перераховувати на дні наступного місяця, березня, оскільки в лютому лише 28 днів. Вирішили, що так, попереджаючи можливу плутанину, простіше", - сказав Фейгін.

Як повідомлялося, власного кореспондента Укрінформу у Франції Романа Сущенка в порушення міжнародних правил затримали 30 вересня в Москві, куди він прибув з приватною поїздкою.

7 жовтня йому було пред'явлено обвинувачення у шпигунстві. У ФСБ Росії заявили, що Сущенко є співробітником Головного управління розвідки Міноборони України. В ГУР МОУ спростували цю заяву, зазначивши, що вона не відповідає дійсності.

Термін тримання Сущенка під вартою було продовжено за рішенням Лефортовського суду до 30 січня 2017 року.

Роман Сущенко працює в Українському національному інформаційному агентстві "Укрінформ" з 2002 року, а власним кореспондентом у Франції - з 2010 року.

Фото: @mark_feygin

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-