Фейгін в одиночному пікеті на Луб'янці вимагає звільнити Сущенка

Фейгін в одиночному пікеті на Луб'янці вимагає звільнити Сущенка

Фото
1240
Ukrinform
Адвокат неправомірно затриманого в Москві журналіста Укрінформу Романа Сущенка Марк Фейгін став в одиночний пікет біля входу в ФСБ на Луб'янці, вимагаючи звільнення підзахисного журналіста.

Про це написали в Твіттері Фейгіна його друзі.

"Тільки що Марк Фейгін став на підтримку Сущенка біля будівлі ФСБ на Луб'янці. Твіттер ведуть друзі... За ним приїхали (поліцейські – ред.). Перевірили документи. Розмірковують" - написано в соцмережі.

На плакаті пікетника - вимога "Звільніть українського журналіста Сущенка!".

Як відомо, власного кореспондента Укрінформу Романа Сущенка на порушення всіх міжнародних правил затримали в Москві в п'ятницю, 30 вересня, куди він прибув з приватною поїздкою. Він утримується в СІЗО "Лефортово". Московський суд заарештував журналіста до 30 листопада, а 7 жовтня йому пред'явлено звинувачення в шпигунстві. У ФСБ Росії заявили, що Сущенко є співробітником Головного управління розвідки Міноборони України. Однак ГРУ МОУ спростували цю заяву, зазначивши, що воно абсолютно не відповідає дійсності. Роман Сущенко працює в Українському національному інформаційному агентстві "Укрінформ" з 2002 року, а власним кореспондентом у Франції - з 2010 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-