Адвокату Сущенка заборонили залучити фахівців до аналізу експертизи

Адвокату Сущенка заборонили залучити фахівців до аналізу експертизи

Ексклюзив
Укрінформ
Адвокат неправомірно затриманого в Москві кореспондента Укрінформу Романа Сущенко Марк Фейгін повідомив, що йому заборонили скористатися послугами фахівців при проведенні експертиз, призначених слідством.

Про це він розповів в ексклюзиві Укрінформу.

«Експертизи, очевидно, будуть в п'ятницю. Є ухвала про призначення комплексної експертизи. У неї, як я розумію, увійдуть фоноскопічна і ряд інших. Згідно ч. 3 ст. 51 КПК РФ я як адвокат подав клопотання про право скористатися послугами фахівців. Мені було відмовлено», – говорить Фейгін.

Він додав, що буде оскаржувати це рішення, оскільки КПК повністю гарантує йому вказане право. «Надзвичайно дивне рішення - абсолютно безпідставну відмову в клопотанні. Абсурд. Адже я не можу бути фахівцем у всіх сферах, в яких будуть призначені експертизи», - резюмує адвокат.

Нагадаємо, власного кореспондента Укрінформу Романа Сущенко з порушенням всіх міжнародних правил 30 вересня затримали в Москві, куди він прибув з приватною поїздкою. Сущенко тримають в СІЗО «Лефортово».

Як повідомлялося, Московський суд заарештував журналіста Укрінформу Романа Сущенко до 30 листопада, а 7 жовтня йому було пред'явлено звинувачення в шпигунстві. У ФСБ Росії заявили, що Сущенко є співробітником Головного управління розвідки Міноборони України, проте в ГУР МОУ спростували цю заяву, зазначивши, що вона абсолютно не відповідає дійсності. Сущенко працює в Українському національному інформаційному агентстві «Укрінформ» з 2002 року, а власним кореспондентом у Франції з 2010 року.

Раніше Фейгін повідомив, що 27 жовтня о 10:10 в Мосміськсуді, в залі 327 розпочнеться засідання з розгляду апеляційної скарги захисту щодо запобіжного заходу Сущенко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-