Джерело: У Сущенка в СІЗО забрали одяг. Готують провокацію?

Джерело: У Сущенка в СІЗО забрали одяг. Готують провокацію?

Укрінформ
У журналіста Укрінформу Романа Сущенка, якого було незаконно затримано у Москві, під час перебування в тюрмі "Лефортово" забрали одяг. Не виключено, що це зроблено з метою підготовки фейкового відео про нібито "шпигунську" діяльність Романа на території РФ.

Про це повідомляє "Інформаційний спротив" з посиланням на свої джерела. 

"Сьогодні Роману мають висунути обвинувачення. Звичайно, це топорна робота російських спецслужб і провокаторів. Але зараз треба пред’явити якісь докази", - розповів співрозмовник агентства.

За йог словами, у Романа у СІЗО "Лефортово" забрали одяг, щоб з використанням "акторів" зняти відео про якусь "шпигунську" діяльність кореспондента Укрінформу.

Як повідомляв Укрінформ, у п'ятницю, 7 жовтня, власному кореспондентові Укрінформу Роману Сущенку буде висунуто звинувачення, а всі суди у його справі відбудуться в закритому режимі. C моменту арешту до Сущенка не був допущений консул.

Власного кореспондента Українського національного інформаційного агентства "Укрінформ" у Франції Романа Сущенка неправомірно затримали 30 вересня в Москві, куди він прибув з приватною поїздкою. Увечері 2 жовтня російські ЗМІ повідомили, що Сущенка тримають у СІЗО "Лефортово" і звинувачують у "шпигунстві".

Журналіст працює в Українському національному інформаційному агентстві Укрінформ із 2002 року, а власкором у Франції - з 2010. Адвоката Фейгіна пропустили до підзахисного лише на 15 хвилин у вівторок.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-