Адвокат Фейгін прибув в "Лефортово" для зустрічі із затриманим українським журналістом

Адвокат Фейгін прибув в "Лефортово" для зустрічі із затриманим українським журналістом

Документ
6733
Ukrinform
Адвокат Марк Фейгін прибув до СІЗО "Лефортово", де вимагатиме зустрічі із затриманим власним кореспондентом Укрінформу Романом Сущенком.

Про це повідомив сам Фейгін, з яким Укрінформ і дружина журналіста Анжела Сущенко уклали угоду про захист Романа Сущенка.

Російський адвокат вже прибув у СІЗО "Лефортово", де вимагатиме зустрічі зі своїм підзахисним - власним кореспондентом Українського національного інформаційного агентства "Укрінформ" у Франції Романом Сущенком, якого неправомірно затримали 30 вересня в Москві, куди він прибув з приватною поїздкою.

"Я під'їхав до в'язниці Лефортово. Мені треба скласти ряд документів по справі. Вранці я вже буду в суді, потім - у слідчому управлінні ФСБ, а потім - поїду до в'язниці знову", - повідомив адвокат.

Документ: 3 сторінки

Нагадаємо, Роман Сущенко, який перебуває у відпустці, прилетів до Москви в п'ятницю, 30 вересня, після чого з ним зник зв'язок. Тільки вранці в неділю, 2 жовтня, його дружина Анжела дізналася від родичів, до яких поїхав чоловік, про його затримання. Ніякої офіційної інформації РФ досі не надала. Натомість, ввечері 2 жовтня російські ЗМІ написали, що Романа Сущенка звинувачують у "шпигунстві" і що його утримують в СІЗО "Лефортово".

Укрінформ звернувся із закликом до журналістської спільноти стати на захист нашого колеги, а також за допомогою до міжнародних правозахисних організацій, дипломатичних установ України та іноземних держав - сприяти звільненню Романа.

Прес-секретар МЗС України Мар'яна Беца повідомила, що МЗС з'ясовує обставини затримання Романа Сущенка в Москві, а також питання доступу українських консулів.

"Терміново з'ясовуємо обставини затримання журналіста Укрінформу в РФ, в т. ч. питання доступу українських консулів", - написала вона.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-