Чемпіонат Європи-2025 з біатлону продовжують гонки переслідування

Чемпіонат Європи-2025 з біатлону продовжують гонки переслідування

Укрінформ
На чемпіонаті Європи з біатлону в Шушені (Норвегія) у суботу, 31 січня, пройдуть дві гонки переслідування.

Змагання ігрового дня об 11.50 розпочне чоловічий персьют на 12,5 км, в якому Україну представлятимуть Денис Насико (5-й стартовий номер), Артем Тищенко (22) та Роман Боровик (53), передає Укрінформ.

Жіноча гонка переслідування на 10 км о 14.30 пройде за участю українок Валеріі Дмитренко (15), Анастасії Меркушиної (26), Лілія Стеблини (27) та Ксенії Приходько (53).

Чемпіонат Європи завершать 1 лютого класичні естафети: об 11.40 - чоловіча 4х7,5 км, о 14.45 - жіноча 4х6 км.

Читайте також: Українка Меркушина виграла «золото» ЧЄ-2026 з біатлону в індивідуальній гонці

Додамо, що наступний старт у біатлон вібудеться на XXV зимових Олімпійських іграх, які пройдуть з 6 по 22 лютого в Італії.

Фото: biathlonworld.com.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-