«Динамо» поступилося «Фіорентині» у матчі Ліги конференцій УЄФА
У п'ятому турі «біло-сині» на виїзді грали з італійською «Фіорентиною», якій у підсумку поступилися - 1:2, передає Укрінформ.
Авторами голів на стадіоні «Артеміо Франкі» у Флоренції у господарів стали Кін (18-та хвилина) та Гудмундссон (74), у динамівців відзначився півзахисник Микола Михайленко, якому на 55-й хвилині асистував Олександр Піхальонок.
В основній сітці Ліги конференцій «Динамо» нинішнього року також зіграє проти івірменської команди «Ноа» (18 грудня).
Нагадаємо, «Динамо» на старті програло англійській команді «Крістал Пелас» (0:2) та турецькому «Самсунспору» (0:3), розгромило «Зринські» із Боснії та Герцеговини (6:0) та поступилося кіпрській «Омонії» (0:2).
Як повідомлялося, «Динамо» цього сезону не пройшло кваліфікацію у Лізі чемпіонів та Лізі Європи УЄФА.
Фото: fcdynamo.com.