УПЛ: «ЛНЗ» мінімально здолав «Ворсклу»

Єдиний гол у матчі на рахунку Тілля.

Черкаський «ЛНЗ» мінімально переміг полтавську «Ворсклу» (1:0) в останньому турі Української Прем’єр-Ліги-2023/24, передає Укрінформ.

Вже на 15-ій хвилині матчу 20-річний дебютант «Ворскли» голкіпер Олександр Домолега помилився на виході, що призвело до голу – прямий удар із кутового реалізував Олів’є Тілля. Цей гол став єдиним і переможним у матчі.

«ЛНЗ» перемагає та завершує свій дебютний сезон в УПЛ на 7 місці, у них 41 очко, «Ворскла» ще може опуститися нижче поточної 8 сходинки — полтавців можуть обійти «Зоря», «Чорноморець» та «Олександрія».

Решта матчів останнього туру УПЛ відбудуться завтра, 25 травня, усі поєдинки стартують о 15:30 за Києвом.