Україна здобула ще два «золота» і виграла польський етап Кубка Європи з дзюдо

У польському місті Бельсько-Бяла завершився черговий етап Кубка Європи з дзюдо серед кадетів.

Другий день змагань приніс збірній України дві золоті та дві бронзові нагороди, передає Укрінформ.

Переможцями в залючний день турніру стали Дмитро Лебідь (вагова категорія до 90 кг) та Анна Олійник-Корнійко (70 кг).

Титул бронзових призерів вибороли Тимофій Руденко (73 кг) та Олег Фесенко (понад 90 кг).

Як повідомлялося, днем раніше «золото» здобули Хазар Гейдаров (55 кг) та Ілля Назаренко (66 кг).

У загальнокомандному заліку українці посіли перше місце, випередивши найближчих конкурентів з Німеччини та Казахстану.

Загалом на турнірі виступили 858 спортсменів із 30 країн.

Наступний турнір у кадетів пройде 25-26 травня у португальському місті Кої́мбра.

На фото: Дмитро Лебідь (управління спорту міста Дніпра/Facebook).