УПЛ: «Полісся» мінімально здолало «Кривбас»

«Кривбас» гарантував собі «бронзу» чемпіонату України з футболу.

«Полісся» перемогло «Кривбас» - 1:0 у матчі 28-го туру чемпіонату України з футболу-2023/24, передає Укрінформ.

Матч мав розпочатися вчора, 12 травня о 18:00, але був відкладений через повітряну тривогу в Дніпропетровській області. Після відбою команди встигли провести на полі 37 хвилин, за цей час відзначився В’ячеслав Танковський, після цього команди знову вирушили в укриття.

В підсумку, догравання поєдинку перенесли на сьогодні. Рестарт мав відбутися о 13:00, але через зліт ворожого винищувача знову довелося чекати відбою.

У другому таймі «Кривбас» діяв першим номером, втім зрівняти рахунок так і не вдалось.

Завдяки цій перемозі «Полісся» зайняло шосте місце в УПЛ та зрівнялося за очками з «Рухом» - тепер в обох команд по 46 пунктів. «Кривбас», в свою чергу, вже гарантував собі «бронзові» медалі чемпіонату України.