УПЛ: «Полісся» здолало «Минай»

Ернандес оформив дубль.

«Минай» поступився «Поліссю» - 2:3 у поєдинку 23-го туру Української Прем'єр-ліги, передає Укрінформ.

Вже на 9-ій хвилині «Полісся» зусиллями Ернандеса відкрило рахунок у матчі. Вже за чотири хвилини Ернандес оформив дубль. У другому таймі Мустафаєв зробив рахунок розгромним. На 65-ій хвилині Устименко скоротив відставання, а наприкінці матчу впритул наблизився до «Полісся», втім зробити рахунок нічийним не вдалось – 2:3.

«Полісся» перемагає та продовжує займати шосте місце в УПЛ, у них 36 очок, «Минай» - останній, маючи в своєму активі 14 пунктів.

Сьогодні, 8 квітня, в УПЛ відбудеться ще два матчі: «Динамо» протистоїть «ЛНЗ» (1:1), «Кривбас» зіграє з «Ворсклою» (18:00).