Ла Ліга. Дубль Довбика допоміг «Жироні» здолати «Бетіс»

Футболісти «Жирони» у матчі 30-го туру чемпіонату Іспанії у Ла Лізі завдали поразки «Бетісу».

Гра на «Естадіо Мунісіпаль де Монтіліві» у Жироні завершилася на користь господарів із результатом 3:2, передає Укрінформ.

Успіх «біло-червоним» принесли голи українського форварда Артема Довбика (36, з пенальті, 65-та хвилини) та Крістіан Стуані (90+2).

Український хавбек «Жирони» Віктор Циганков також вийшов у старті команди і був замінений на Янхеля Ерреру на 82-й хвилині.

На вершині турнірної таблиці Ла Ліги залишається мадридський «Реал» - 72 очки (після 29-ти ігор), другою йде «Барселона» - 67 (30), третьою - «Жирона» - 65 (30).