УПЛ: «Минай» та «Олександрія» поділили очки

Ковалець нереалізував пенальті.

«Минай» вирвав нічию з «Олександрією» - 2:2  у поєдинку 22-го туру чемпіонату України з футболу, передає Укрінформ.

«Олександрія» відзначилась вже на початку першого тайму, щоправда гол Кулакова було скасовано після перегляду VAR.

Відкрити рахунок «Олександрія» змогла вже у другій 45-хвилинці, відзначився Кулаков, а за вісім хвилин Калитвинцев подвоїв перевагу своєї команди. На 63-ій хвилині зустрічі забив Устименко, скоритивши відставання  «Минаю». Втім вже за 5 хвилин «Олександрія» заробила пенальті, яке нереалізував Ковалець.

«Минай» зрівняв рахунок зусиллями Єгора Гунічева. А далі був вилучений той самий Ковалець, який заробив дві жовті картки протягом восьми хвилин. «Олександрія» у меншості зуміла лише втримати нічию.

Після цього поєдинку «Олександрія» йде 11-ою в УПЛ, маючи в своєму активі 24 очки, «Минай» продовжує займати останнє місце, у них 14 пунктів.