Збірна Грузії вийшла у фінал відбору на Євро-2024, здолавши футболістів Люксембургу

Стикові поєдинки 1/2 фіналу плей-офф чемпіонату Європи-2024 з футболу розпочалися домашньою перемогою збірної Грузії над командою Люксембургу.

Зустріч у Тбілісі завершилася на користь господарів з рахунком 2:0, передає Укрінформ.

Успіх грузинам приніс дубль нападника Буду Зівзівадзе, який відзначився на 41-й та 64-й хвилинах.

Гості догравали матч у меншості - на 58-й хвилині за грубу гру червону картку отримав захисник Максім Шано.

У наступному протистоянні 25 березня збірна Грузії розіграє путівку на Євро-2024 із переможцем пари Греція - Казахстан.

Фінальний турнір чемпіонату Європи пройде з 14 червня по 14 липня у Німеччині.