АПЛ: «Челсі» з голом Мудрика здолав «Ньюкасл»

Це перший м’яч Михайла в АПЛ у календарному 2024 році.

«Челсі» переміг «Ньюкасл Юнайтед» у матчі 28-го туру Англійської Прем'єр-ліги – 3:2, передає Укрінформ.

Вже на 6-ій хвилині «Челсі» зусиллями Джексона відкрив рахунок у матчі. Наприкінці першого тайму Ісак зрівняв рахунок.

У другій 45-хвилинці Палмер знову вивів «Челсі» вперед. На 71-ій хвилині зустрічі на поле вийшов українець Михайло Мудрик і вже за 5 хвилин він відзначився результативним ударом. Рахунок став 3:1 на користь «синіх». Це четвертий гол українця у сезоні Англійської Прем'єр-ліги, всього Мудрик провів 21 поєдинок за «Челсі».

Наприкінці матчу Мерфі скоротив відставання, втім наздогнати «Челсі» «Ньюкасл» не зміг – 3:2.

У турнірній таблиці АПЛ команди розташовані поруч: «Ньюкасл» - десятий із 40 пунктами, у «Челсі» на один бал менше та одинадцяте місце відповідно.