Ліга 1: «ПСЖ» зіграв внічию з «Реймсом»

«ПСЖ» не виграє вже третій матч поспіль у чемпіонаті Франції.

«ПСЖ» на своєму полі не зумів обіграти «Реймс» у матчі 25 туру Ліги 1 – 2:2, передає Укрінформ.

Гості забили швидкий м’яч, на сьомій хвилині відзначився Маршалл Мунетсі. Парижани зуміли зрівняти рахунок завдяки автоголу Юніса Абдельхаміда, а ще через дві хвилини Гонсалу Рамуш вивів «ПСЖ» уперед. Однак перед перервою Умар Діакіте знову встановив рівність.

Форвард «ПСЖ» Кіліан Мбаппе вийшов на заміну на 73-й хвилині матчу Ліги 1 проти «Реймса», однак це не допомогло парижанам забити переможний гол.

Команда Луїса Енріке не може виграти третій поспіль матч чемпіонату Франції, втім «ПСЖ» продовжує випереджати найближчого переслідувача «Брест» на 10 очок.

У наступному матчі парижани зіграють із «Ніццою» 13 березня у Кубку Франції, «Реймс» прийме «Мец» 17 березня у Лізі 1.