АПЛ: «Арсенал» без Зінченка обіграв «Брентфорд» Ярмолюка і вийшов у лідери

В Англійській прем'єр-лізі (АПЛ) тривають поєдинки 28-го туру футбольного чемпіонату.

Лондонський «Арсенал» українця Олександра Зінченка у домашньому матчі на «Емірейтс Стедіум» здолав «Брентфорд» Єгора Ярмолюка - 1:1, передає Укрінформ.

На гол півзахисника господарів Деклана Райса, який відзначився на 19-й хвилині, влучним ударом відповів форвард гостей Йоан Вісса (45+4), а на 86-й хвилині перемогу «Арсеналу» приніс Кай Гаверц.

Взяти участь у поєдинку Зінченку завадила травма литкового м'яза, Ярмолюк вийшов на поле на 78-й хвилині.

«Арсенал» вийшов у лідери АПЛ - 64 очки (після 28-ми ігор), випереджаючи «Ліверпуль» (63) та «Манчестер Сіті» (62), які 10 березня зійдуться на «Енфілді» у Ліверпулі.