УПЛ: «Металіст 1925» та «ЛНЗ» поділили очки

Цікаво, що всі голи у матчі були забиті з пенальті.

«Металіст 1925» зіграв внічию із «ЛНЗ» - 1:1 у  поєдинку 20-го туру Української Прем'єр-ліги – 0:1, передає Укрінформ.

На 76-ій хвилині зустрічі м'яч влучив в руку Імерекову, він у падінні головою намагався заблокувати удар, але м'яч від голови влучив у руку. Арбіатр призначив пенальті, яке успішно реалізував Рибалка.

Вже за десять хвилин харків’яни змогли зрівняти. Цього разу м’яч влучив у руку Рибалці, після перегляду ВАР, арбітр призначив пенальті. Юрченко зрівняв рахунок у матчі.

Таким чином, команди поділили очки, «ЛНЗ» крокує на десятому місці в УПЛ, маючи в своєму активі 23 пункти, у «Металіста 1925» - чотирнадцята позиція та 15-ть очок.

Закриє ігровий день та загалом 20-ий тур УПЛ матч «Шахтар» - «Колос», початок о 18:00.