«Баварія» вирвала перемогу в «РБ Лейпциг» у Чемпіонаті Німеччини

Вирішальний гол забив Кейн.

«Баварія» на своєму полі зуміла вирвати перемогу над «РБ Лейпцигом» у центральному поєдинку 23-го туру німецької Бундесліги – 2:1, передає Укрінформ.

Голів до перерви не трапилося, господарі поля вийшли вперед у другому таймі. М’яч стараннями Джамала Мусіали і не без допомоги рикошету дістався Харрі Кейну, який упевнено розібрався із голкіпером.

«Бики» зрівняли рахунок – рикошет від Леона Горецкі залишив Мануеля Нойєра не при справах. Наприкінці матчу Кейн вирвав перемогу для своєї команди. Англієць забив уже 31 гол у сезоні (і 27 – у чемпіонаті).

Перемога дозволила команді Томаса Тухеля не відпустити «Баєр» далі, ніж на вісім очок. «Лейпциг» залишився п’ятим.

У наступному турі «Баварія» вирушить у гості до «Фрайбурга», а «Лейпциг» зіграє на виїзді з «Бохумом».