Дарина Єврачова перемогла на турнірі Серії А Karate 1

У фіналі українка здолала іспанку Індіру Дель Мар Зунігу Гарсію.

Завершився другий етап Серії А Karate 1, що проходив у місті Ларнака, Кіпр, участь у турнірі взяло 946 атлетів з 83 країн світу, Україну представляли 52 спортсмени, передає Укрінформ.

Українська каратистка Дарина Єврачова здобула свою першу нагороду та стала чемпіонкою турніру у ваговій категорії до 61 кг. У фіналі 19-річна Єврачова перемогла іспанку Індіру Дель Мар Зунігу Гарсію – 9:4.

Дарина стала сьомою представницею України, які здобували «золото» Серії А. До неї це вдалось зробити Анжеліці Терлюзі (4 рази), Станіславу Горуні (3 рази), Георгію Піцулу (2 рази), Андрію Торошанку, Валерію Чоботарю та Олександрі Шолоховій.

Бронзові медалі змагань отримали Давид Яновський (до 67 кг), Георгій Піцул (до 75 кг) та Даніїл Касьянов (понад 84 кг).

Як повідомляв Укрінформ, Україна посіла 5-те місце у медальному заліку молодіжного чемпіонату Європи з карате.