Керімов поступився у «бронзовому» фіналі на ЧЄ з вільної боротьби

Українець програв Ісламу Базарганову з Азербайджану.

Каміль Керімов програв бій за «бронзу» у ваговій категорії до 57 кг, передає Укрінформ.

Українець поступився у боротьбі за третє місце Ісламу Базарганову з Азербайджану (8:10).

Сьогодні, 18-го лютого, у втішних сутичках виступатимуть українці Василь Михайлов (до 86 кг), Денис Сагалюк (до 92 кг) та Муразі Мчедлізде (до 125 кг). Усім їм для бронзових медалей треба виграти по два поєдинки.

Решта українців вибула на ранніх стадіях змагань: Валентин Блясецький (до 61 кг), Ерік Арушанян (до 65 кг), Олексій Борута (до 70 кг), Вадим Куриленко (до 74 кг), Олексій Доманицький (до 79 кг), Ілля Арчая (До 97 кг).

Як повідомляв Укрінформ, жіноча збірна України посіла перше місце у командному заліку ЧЄ-2024 з боротьби.