Українські дзюдоїсти здобули «золото» та дві «бронзи» на етапі Кубка Європи в Угорщині

У місті Дьєр (Угорщина) завершився перший в сезоні етап Кубка Європи з дзюдо Gyor European Open 2024.

В активі збірної України - 3 нагороди, передає Укрінформ.

Золоту медаль виграв Ярослав Давидчук, який дійшов до фіналу вагової категорії до 90 кг, де переміг Гергела Нерпеля з Угорщини.

Бронзовими призерами змагань стали Іван Кутенков (90 кг) та Олексій Єршов (100 кг).

За крок до п'єдесталу зупинилися Артем Бубик (90 кг), Анна Бородіна (52 кг) та Христина Гоман (понад 78 кг), які у підсумку посіли 5-ті місця.

На сьомій позиції фінішували Саїд-Магомед Халідов (73 кг), Данило Гуцол (100 кг), Юлія Гребеножко (63 кг) та Руслана Булавіна (понад 78 кг).

На змаганнях виступили 396 спортсменів із 35 країн, Україну представляли 36 учасників - 23 чоловіків та 13 жінок.

Наступним стартом у дзюдоїстів буде турнір серії Grand Slam, який 16-18 лютого прийматиме у Баку (Азербайджан).