Середа здобув «бронзу» у стрибках з 10-метрової вишки на ЧС з водних видів спорту

Медаль Середи стала третьою в активі збірної України на ЧС.

Український стрибун у воду Олексій Середа став третім у фіналі стрибків з 10-метрової вишки на чемпіонаті світу з водних видів спорту, що проходить у Катарі, передає Укрінформ.

За сумою шести стрибків Середа набрав 528,65 бали. Ця медаль - перша за всю історію виступів українських стрибунів на чемпіонатах світу серед чоловіків в індивідуальній дисципліні.

Перемогу у змаганнях здобув Янг Хао з Китаю (564,05), «срібло» також у китайського спортсмена Као Юана (553,20).

Це друга нагорода для Олексія на цьому ЧС. Раніше у дуеті з Кіріллом Болюхом вони здобули «бронзу» у синхронних стрибках з 10-метрової вишки.

Як повідомляв Укрінформ, збірна України стала срібним призером ЧС-2024 в артистичному плаванні (командна акробатика).