«Шахтар» здолав туркменський «Аркадаг» у контрольному матчі

Сьогодні, 8 лютого, «гірники» проведуть ще один спаринг.

«Шахтар» у першому спарингу четверга здобув розгромну перемогу над чемпіоном Туркменістану «Аркадагом» – 4:1, передає Укрінформ.

У першому таймі чемпіон України двічі отримав право на пенальті. У першому випадку був збитий Егіналду і сам виконав одинадцятиметровий, у другому – Гіоргі Гочолеїшвілі точно пробив з «точки» після фолу на Вікторі Цуканові. У проміжку між цими голами Аркадаг зумів відзначитись після кутового.

У другому таймі Егіналду зробив дубль, а наприкінці дальній удар вдався захиснику Педріньо.

«Гірники» зуміли здобути першу перемогу в останніх чотирьох контрольних матчах. Раніше на турецькому зборі «Шахтар» здолав вірменський «Пюнік» (2:0), польський «Лех» (3:1) та зіграли внічию зі словенським «Марібором» (0:0), після чого програли чеському «Градець-Кралове» (0:2) та «Вележу» з Боснії та Герцеговини (2:3).

Свій заключний спаринг на тренувальному зборі в Туреччині «Шахтар» зіграє сьогодні проти польської «Лехії», початок – о 16:30 за київським часом.