Тищенко фінішував десятим у спринті на етапі Кубка IBU в Арбері

Перемогу здобув норвежець Йохан-Олав Ботн.

У німецькому Арбері завершився шостий етап Кубка IBU з біатлону 2023/24, програму змагань закрила чоловіча спринтерська гонка, передає Укрінформ.

Україну у спринті представили п’ять біатлоністів: Артем Тищенко, Богдан Цимбал, Руслан Ткаленко, Дмитро Грущак та Роман Боровик.

Найкращим серед українців став Артем Тищенко – 10-та позиція з чистою стрільбою. Цимбал також показав чисту стрільбу, при цьому фінішував 14-им.

Руслан Ткаленко припустився двох хиб на «лежці», а Дмитро Грущак не закрив одну мішень на «стійці». У підсумку, Ткаленко фінішував 33-м, Грущак — 39-м. Найгіршу стрільбу серед українців показав Роман Боровик, який заробив одразу шість штрафних кіл і посів 86-те місце.

Перемогу у гонці здобув норвезький біатлоніст Йоган-Олав Ботн.

Сезон Кубка IBU закриватимуть два етапи в Обертілліаху (29 лютого — 9 березня), де відбудуться 12 гонок.