Анастасія Меркушина – сьома в гонці переслідування Євро-2024 з біатлону

У персьюті виступили одразу сім біатлоністок України.

Третій змагальний день чемпіонату Європи-2024 з біатлону в словацькому Брезно-Осрблі завершився гонкою переслідування серед жінок, передає Укрінформ.

До переслідування відібралися сім українок: Христина Дмитренко, Ірина Петренко, Анна Кривонос, Анастасія Меркушина, Любов Кип'яченкова, Олександра Меркушина та Олена Городна.

Найкращою з українок стала Анастасія Меркушина, вона не допустилась жодного промаху і фінішувала сьомою. Залишилася на своїй 12-й позиції Ірина Петренко, а бронзова призерка вчорашнього спринту Христина Дмитренко припустилася 6 промахів і фінішувала 35-ю.

Городна з двома промахами – 23-тя, Кривонос посіла 31-у позицію, Кип’яченкова – 46-ту, а Олександра Меркушина – 48-ме місце.

«Золото» виборола норвежка Марен Кіркейде, яка випередила партнерку по команді Емілі Калкенберг і француженку Осеан Мішелон.