Відомі переможці юніорського Australian Open 2024

У суботу визначилися переможці юніорського турніру (вік гравців до 16-ти років) Відкритого чемпіонату Австралії з тенісу.

У фіналі одиночного розряду у дівчат Рената Ямріхова зі Словаччини обіграла австралійку Емерсон Джонс - 6:4, 6:1, передає Укрінформ.

У парній сітці переможницями стали американки Іва Йович і Тайра Катерина Грант, які здолали чесько-німецьку пару Юлія Паштікова/Юлія Штусек - 6:3, 6:1.

У хлопців японець Рей Сакамото переміг Яна Кумстата (Чехія) - 3:6, 7:6 (7:2), 7:5. Раніше нікому з японських гравців не вдавалося виграти одиночний титул на Australian Open.

Парний титул Відкритого чемпіонату Австралії-2024 виграли Максвелл Екстед і Купер Востендік. У фіналі американські юніори виявилися сильнішими за Петра Брунцліка з Чехії та британця Віктора Фрідріха - 6:3, 7:5.