Кубок Англії: «Челсі» зіграв внічию з «Астон Віллою»

Мудрик вийшов на заміну.

«Челсі» українця Михайла Мудрика продовжує виступи у Кубку Англії, у матчі 1/16 фіналу лондонці зіграли внічию з «Астон Віллою» - 0:0, передає Укрінформ.

У першому таймі гол півзахисника «Астон Вілли» Дугласа Луїза на 12-й хвилині суддя скасував після консультації з VAR: перед влучним ударом бразилець зіграв рукою.

На початку другого тайму перевагою володів «Челсі», на 68-й хвилині свій момент не реалізував Коул Палмер.

Мудрик з'явився на полі на 77-й хвилині, замінивши вінгера Ноні Мадуеке. Українець не зумів відзначитись корисними діями в атаці. Михайло не завдав жодного удару по воротах та віддав лише дві передачі, здійснивши п'ять доторків до м'яча.

Команди так і не відкрили рахунок — 0:0. Тепер на них чекає перегравання на полі «Астон Вілли».