«Шахтар» здолав «Лех» у контрольному матчі

Польський клуб свій єдиний гол забив за допомогою 11-метрового.

«Шахтар» провів другий товариський матч на зборах у Туреччині, передає Укрінформ.

Суперником гірників став польський «Лех», український клуб переміг з рахунком 3:1.

«Гірники» двічі відзначились у першому таймі, результативні удари на рахунку Зубкова та Бондаренка. Після перерви 17-річний півзахисник Цуканов довів рахунок до розгромного, реалізувавши пенальті. «Лех» відповів голом Міхала Гургуля, який вдало зіграв на добиванні після нереалізованого пенальті.

У першому спарингу в Туреччині команда Маріно Пушича перемогла «Пюнік» – 2:0. Зазначимо, що у поєдинку з вірменською командою також відзначилися Зубков та Цуканов.

Команда Маріно Пушича зіграє в 1/16 Ліги Європи, де її суперником стане «Марсель».