Збірна України з біатлону назвала склади на спринт чемпіонату Європи-2024

На чемпіонаті Європи з біатлону, який приймає словацький Брезно-Осрблі, у п'ятницю, 26 січня, пройдуть спинтерські гонки.

У чоловічому спринті на 10 км о 12.00 Україну представлятимуть Дмитро Підручний (33-й стартовий номер), Артем Прима (35), Віталій Мандзин (58), Антон Дудченко (60), Артем Тищенко (94) та Тарас Лесюк (116), передає Укрінформ.

Жіноча гонка на 7,5 км стартує о 15.30 за участю українок Анастасії Меркушиної (2), Христини Дмитренко (14), Ірини Петренко (53), Анни Кривонос (59), Олени Городної (77), Олександри Меркушиної (83) та Любові Кип'яченкової (117).

У програмі континентальної першості також гонки переслідування (27 січня), та змішані естафети (28 січня).

На фото: Дмитро Підручний (biathlonworld.com).