Українські борці вже мають дві нагороди на турнірі Zagreb Open

Україна має перші нагороди на рейтинговому турнірі з боротьби Zagreb Open, що проходить у Хорватії.

На другу сходинку п'єдесталу у ваговій категорії до 61 кг зійшов борець вільного стилю Андрій Джелеп, передає Укрінформ.

23-річний спортсмен з Прикарпаття здолав Даніеля Попова з Ізраїлю (8:2) та Нураддіна Новрузова з Азербайджану (10:8), поступившись лише у фінальній сутичці дворазовому бронзовому призеру чемпіонату світу Ерденебатину Бехбаяру  з Монголії (2:9).

Другу медаль країні принесла Марія Винник. 23-річна спортсменка з Чернівців стала бронзовою призеркою у ваговій категорії до 55 кг.

На старті українській борчині вдалося перемогти Гюльтакін Ширінову з Азербайджану (14:3). Поступившись у наступній сутичці бронзовій медалістці чемпіонату світу-2021 Саманті Лей Стюарт з Канади (2:6), вона вийшла переможницею із протистояння за «бронзу» з угоркою Розою Сенттамаші (2:2 VPO1).