Колишня перша ракетка світу Осака здобула перемогу у першому матчі після вагітності

Японка перемогла Тамару Корпач з Німеччини.

Колишня перша ракетка світу Наомі Осака повернулася на корт після 15-місячної перерви, пов’язаної з народженням дитини, передає Укрінформ.

Чотириразова чемпіонка турнірів Грендслем не змагалася від вересня 2022 року. У липні 2023-го тенісистка народила першу дитину — доньку Шай.

У першому колі турніру WTA 500 у Брісбені Наомі перемогла Тамару Корпач з Німеччини - 6:3, 7:6 (11:9). Матч тривав 1 годину 50 хвилин. Осака 5 разів подала навиліт, допустила 1 подвійну помилку та реалізувала 4/8 брейк-пойнтів.

Наступною суперницею Наомі буде Кароліна Плішкова з Чехії. Рахунок особистих зустрічей між двома суперницями — 3:2 на користь чешки.