«Дженоа» Малиновського перервала безвиграшну серію в італійській Серії А

У матчі 17-го туру чемпіонату Італії з футболу у Серії А «Дженоа» півзахисника збірної України Руслана Малиновського на виїзді обіграла «Сассуоло».

Поєдинок у Реджо-Емілії завершився на користь гостей з Генуї з рахунком 2:1, передає Укрінформ.

На гол нападника господарів Андреа Пінамонті, який відзначився на 28-й хвилині, «Дженоа» після перерви відповіла влучними ударами ісландського форварда Альберта Гудмундссона (64, з пенальті) та ганійського нападника Кейлеба Екубана (87).

Малиновський вийшов у стартовому складі та був замінений на 90-й хвилині поєдинку.

«Дженоа» перервала 4-матчеву серію без перемог. «Грифони» набрали 19 очок і посідають 14-те місце в турнірній таблиці елітного дивізіону чемпіонату Італії.

Лідери Серії А «Інтер» (41 очко) та «Ювентус» (37) зіграють 23 грудня проти «Лечче» та «Фрозіноне» відповідно.