«Запоріжжя» здолало «Прикарпаття-Говерлу» у баскетбольній Суперлізі

Найкращим гравцем матчу став Олександр Сізов.

БК «Запоріжжя» вирвав перемогу у «Прикарпаття-Говерли» у матчі івано-франківського бабла Суперліги – 80:73, передає Укрінформ.

Господарі майданчика повели в рахунку на початку зустрічі. Команда Валерія Плєханова починаючи з другої чверті поступово скорочувала розрив. Після великої перерви запоріжський клуб зумів вирватись вперед та довів поєдинок до перемоги.

Найкращим гравцем зустрічі став Олександр Сізов, який набрав 18 очок, 7 підбирань та 3 передачі. У складі «Прикарпаття-Говерли» відзначився Сергій Старцев, який оформив дабл-дабл (18 очок та 10 підбирань).

БК «Запоріжжя» здобув восьму перемогу у 13-ти матчах Суперліги та вийшов на друге місце у таблиці. «Прикарпаття-Говерла» має також 8 перемог, але зіграла 15 поєдинків.