Євро з баскетболу 3х3 виграли француженки, українські дівчата - п'яті

Дівоча збірна Франції (U17) виграла золоті медалі чемпіонату Європи з баскетболу 3х3, що проходив у грецькомі місті Іраклірн.

У фінальному матчі француженки перемогли команду Іспанії - 21:19, передає Укрінформ.

Збірна України, яка вийшла з групи з першої позиції, у підсумку посіла п'яте е місце на турнірі. Це найкращий результат сезону серед українських збірних 3х3.

Найрезультативнішою на чемпіонаті у складі нашої команди стала Еліна Синякова, яка в 3-х матчах набрала 19 очок і увійшла до ТОП-10 гравчинь турніру.

Чоловічу сітку змагань в Іракліоні виграли баскетболіси Хорватії, які у фіналі здолали Іспанію - 21:19.