ЧС-2023 з баскетболу: визначилися усі пари 1/4 фіналу

На чемпіонаті світу з баскетболу серед чоловічих збірних, що триває в Індонезії, Японії і на Філіппінах, закінчився другий груповий етап.

У шести останніх матчах з восьми була інтрига. Завершили боротьбу за медалі діючі чемпіони - іспанці, першої поразки зазнали американці, передає Укрінформ.

В двох парах грали дострокові учасники плей-офф, які між собою визначали переможців груп. В цих матчах збірна Німеччини упевнено перемогла Словенію, а Литва завдала першої поразки збірній США.

Литва виграла першу чверть 31:12, після чого американці «прокинулися», почали наздоганяти суперника, і їм це вдалось наприкінці, але литовці лідерства не упустили. 39:39 остання чверть і 110:104 загалом - один з кращих матчів чемпіонату світу.

А ось матчі, в яких вирішувалася доля чвертьфіналістів, виявились різними. Сербія доволі легко обіграла Домініканську Республіку, вийшовши у четвертий поспіль чвертьфінал ЧС, Латвія після рівної першої половини не знала проблем у другій в матчі з Бразилією, Італії довелось непросто у грі з Пуерто-Ріко (лише в останній десятихвилинці італійці дотиснули суперника), але найяскравішим, як і очікувалося, став поєдинок Канади та Іспанії.

Діючі чемпіони світу іспанці майже всю гру лідирували, вели +12 в останній чверті, але Канада зрівняла рахунок наприкінці матчу і вирвала перемогу - 88:85.

Таким чином, на чемпіонаті світу визначилися вісім збірних, які продовжать боротьбу за медалі.