Українка Анна Гонтар встановила новий світовий рекорд з параплавання

Миколаївська плавчиня Анна Гонтар встановила світовий рекорд з параплавання на Чемпіонаті світу з плавання серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату, порушеннями зору та розумового і фізичного розвитку, який проходить у Манчестері.

Про це у Телеграмі повідомив начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім, передає Укрінформ.

«Миколаївська спортсменка Анна Гонтар продовжує підкорювати чемпіонат світу з параплавання, який проходить в Манчестері. У п'ятий день чемпіонату світу Анна Гонтар побила власний світовий рекорд на 0,20!» - написав Кім.

За його словами, у жіночому фіналі на дистанції 50 метрів вільним стилем миколаївська плавчиня завоювала титул чемпіонки світу та оновила власний світовий рекорд – 32,55 сек.

Окрім того, до свого активу Анна додала бронзову медаль у жіночій фіналі на дистанції 100 метрів брасом.

Загалом у скарбниці спортсменки вже шість нагород світової першості за п'ять днів змагань.

Як повідомлялось, ЧС з плавання серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату, порушеннями зору та розумового і фізичного розвитку в Манчестері проходить з 31 липня по 6 серпня.

Цей чемпіонат світу є найважливішим етапом у здобутті ліцензій на Паралімпіаду-2024.