Збірна України поступилась Франції в групі жіночої Золотої Євроліги з волейболу

Відомі суперниці українок у півфіналі турніру.

Україна завершила виступи в груповому раунді жіночої Золотої Євроліги з волейболу, передає Укрінформ.

«Синьо-жовті» в останньому, четвертому турі програли чинним чемпіонкам з Франції - 25:18, 21:25, 25:16, 25:21.

Ця поразка стала єдиною для українок на груповому етаті. Українки закінчили груповий раунд з доробком у 3 перемоги та 9 очок.

Першим місцем у заліку збірних — переможниць груп «синьо-жовті» поступилися Бельгії, що мала кращий коефіцієнт сетів.

Відтак у півфіналі змагань Україна зустрінеться з Чехією, найсильнішою командою групи В. Іншу путівку до фіналу між собою виборюватимуть Бельгія та Швеція.

Півфінальні протистояння складатимуться з двох матчів. Україна та Чехія свої зустрічі проведуть 24-25 та 28 червня.