«Динамо» виграло спаринг проти «Лієпаї» на зборах в Туреччині

Київське «Динамо» продовжує підготовку до весняної частини футбольного сезону на турецьких зборах.

Як повідомляє пресслужба «біло-синіх», команда Мірчі Луческу у черговому товариському поєдинку завдала поразки «Лієпаї» з Латвії - 2:0, передає Укрінформ.

До перерви рахунок відкрив ямайський півзахисник киян Кахім Перріс, який відзначився на 22-й хвилині, а наприкінці другого тайму м'яч забив Назар Волошин (90+1).

Стартовий склад «Динамо»: Руслан Нещерет, Віталій Буяльський, Владислав Вана, Костянтин Вівчаренко, Максим Дячук, Владислав Кабаєв, Олександр Караваєв, Кахім Перріс, Денис Попов, Сергій Сидорчук, Володимир Шепелєв.

Наступними суперниками «Динамо» також будуть латвійські клуби - «Сконто» (20 лютого) та «Валмієра» (23 лютого).

У турнірній таблиці Української прем'єр-ліги (УПЛ) кияни посідають третю позицію. У 16-му турі «Динамо» 4 березня зустрінеться з «Інгульцем».