Португалія розгромила Нігерію у контрольному матчі

Футбольні збірні проводять останні спаринги напередодні чемпіонату світу, який стартує у Катарі 20 грудня.

Португалія у Лісабоні з рахунком 4:0 упевнено перемогла Нігерію, передає Укрінформ.

Бруну Фернандеш оформив дубль на 9-й, 35-й хвилинах, після перерви відзначилися Гонсалу Рамуш (82, з пенальті) та Жоау Маріу (84). На 81-й хвилині нігерійці могли забити гол престижу, але ексгравець луганської «Зорі» Еммануель Денніс не реалізував пенальті.

Форвард португальців Кріштіану Роналду спаринг пропустив через проблеми зі шлунком.

Збірна Португалії зіграє на ЧС-2022 в одній групі з Ганою, Уругваю та Республікою Корея.

Результати інших контрольних поєдинків:

Гана - Швейцарія - 2:0

Йорданія - Іспанія - 1:3

Марокко - Грузія - 3:0

Японія - Канада - 1:2.

Фінальна частина XXII чемпіонатe світу з футболу розпочнеться 20 листопада матчем Катар Еквадор і завершиться фіналом 18 грудня.