«Реал» без Луніна обіграв «Кадіс» у домашньому матчі Ла Ліги

У заключному поєдинку 14-го туру чемпіонату Іспанії у Ла Лізі футболісти мадридського «Реала» вдома завдали поразки «Кадісу».

Матч пройшов на стадіоні «Сантьяго Бернабеу» та завершився на користь «вершкових» з рахунком 2:1, передає Укрінформ.

На 40-й хвилині відзначився бразильський захисник господарів Едер Мілітан, подвоїв перевагу на 70-й хвилині німецький півзахисник «Реала» Тоні Кроос. У складі «Кадіса» мяч забив Лукас Перес (82).

Український голкіпер мадридців Андрій Лунін провів матч у запасі.

«Реал» йде другим у чемпіонаті, набравши 35 очок. Лідирує «Барселона», в активі якої 37 очок.

Наступний тур пройде 31 грудня - Ла Ліга бере паузу у зв'язку з чемпіонатом світу, який прийматиме Катар із 20 листопада до 18 грудня.

Нагадаємо, збірна Іспанії на ЧС-2022 зіграє у групі Е разом з командами Коста-Ріки, Німеччини та Японії.