Суперліга: «Старий Луцьк» обіграв «Запоріжжя»

Волинська команда завершила перший київський бабл із двома перемогами у трьох матчах.

«Старий Луцьк»  впевнено обіграв БК «Запоріжжя» у своєму третьому матчі стартового київського бабла у Суперлізі – 86:61, передає Укрінформ.

Перша чверть пройшла в рівній боротьбі, а на початку другої 10-хвилинки лучани зробили ривок 16:3, після чого утримували перевагу до кінця першої половини.

У третій чверті «Запоріжжю» вдалося відігратися та зрівняти рахунок. Але волинська команда повернула собі перевагу.

У заключній чверті на майданчику не було справжньої боротьби, команда Володимира Журжія впевнено перемогла.

Найрезультативнішими у матчі стали Олександр Прозапас у «Старого Луцька» та Роман Морозов у ​​«Запоріжжя» – по 18 очок. У запорожців відзначимо також Антона Буца, який оформив дабл-дабл – до 16 очків додав 14 підбирань та 6 передач.

«Старий Луцьк» здобув дві перемоги у трьох матчах київського бабла і посідає другий рядок Суперліги. В активі «Запоріжжя» лише одна перемога.

Як повідомляв Укрінформ, сезон в Українській Суперлізі розпочався 22 жовтня.