Федерація баскетболу України оприлюднила формат проведення Суперліги сезону 2022/23.

Про це ФБУ написали у себе на сайті, передає Укрінформ.

Змагання у чоловічій Суперлізі планується провести у два етапи.

На першому етапі команди зіграють за туровою системою календаря у три кола.

На другому етапі команди, які зайняли за підсумками першого кола місця з 1 по 6, за системою плей-офф розігрують місця у Фіналі шести.

Спочатку в 1/4 фіналу між собою зіграють команди, що посіли на першому етапі 3 та 6 місця, та команди, що посіли на першому етапі 4 та 5 місця.

До 1/2 фіналу, куди автоматично кваліфікуються команди, які посіли на першому етапі перше та друге місця, зіграють із переможцями чвертьфіналів. Також буде зіграно матч за 5 місце.

У третій ігровий день Фіналу шести буде зіграно фінал і матч за 3-е місце.

У Вищій лізі змагання пройдуть у два етапи. Аналогічний формат буде й у Жіночій лізі.

Як повідомляв Укрінформ, старт сезону 2022/23 баскетбольної Суперліги заплановано на кінець жовтня.