Збірна України з артистичного плавання завершила ЧЄ-2022 восьмим «золотом» поспіль

Збірна України з артистичного плавання завоювала восьме поспіль «золото» на чемпіонаті Європи-2022 з водних видів спорту, що триває у столиці Італії Римі.

Як повідомляє suspilne.media, українські синхроністки здобули перемоги в усіх восьми дисциплінах, у яких брали участь, передає Укрінформ.

У заключний день змагань з артистичного плавання «синьо-жовті» посіли перше місце у довільній програмі серед команд.

До складу збірної України на фінальний виступ континентальної першості ввійшли Марта Фєдіна, яка також здобула в Римі два особисті «золота», Марина й Владислава Алексіїви, які стали дворазовими чемпіонками Європи в дуеті, Олеся Дерев'янченко, Вероніка Гришко, Ангеліна Овчиннікова, Анастасія Шмоніна та Валерія Тищенко.

У фіналі довільної програми українок оцінили на 95,1 бала - на 0,1 вище, ніж на чемпіонаті світу. Цей результат став найкращим серед усіх дев'яти команд, які вийшли до фіналу, та приніс Україні восьме «золото» цього турніру в артистичному плаванні.

Як і в технічній програмі, «срібло» виборола команда Італії, а «бронзу» - Франція.