Кухаревич отримав травму на розминці й не зіграв проти «Брюгге» Соболя

Едуард не вийшов навіть на заміну.

«Брюгге» на виїзді розгромив «Левен» у поєдинку 5-го туру чемпіонату Бельгії – 3:0, повідомляє Укрінформ.

У першому таймі у складі гостей відзначилися Нільсен та Хутгла. Після перерви остаточний рахунок зустрічі встановив Ланг, який реалізував пенальті.

Український нападник «Левена» Микола Кухаревич мав вийти у стартовому складі, проте отримав пошкодження на передматчевій розминці. Співвітчизник Кухаревича – захисник «Брюгге» Едуард Соболь – провів весь матч на лаві запасних.

Як повідомляв Укрінформ, у наступному турі «Левен», що йде дев’ятим у турнірній таблиці, зіграє проти «Стандарду» 21 серпня. «Брюгге» Соболя вийшов на четверте місце – у шостому турі команда українця прийме «Кортрейк».